CUNDA KIVRAKZADE OTEL | Mesafeli Satış Sözleşmesi

 

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

Bir tarafta ilerleyen maddelerde Müşteri olarak anılacak olan gerçek ve/veya tüzel kişi ve bir tarafta ilerleyen maddelerde Arkadaş Tavukçuluk Yumurta Üretim Gıda İnş.Turizm Paz.San. ve Tic. Ltd.Şti olarak anılacak olan adres {Büro. Y.turna Mh.3.Maliye sk.Işıl Apt.B blok No:2A/23

Çorum}; ilerleyen maddelerde Taraflar olarak anılacak olan bu taraflar; işbu sözleşmenin resmi bir teklif olduğunu, ücretli konaklama hizmetinin sunulması için tüm şartları içerdiğini,

aşağıda belirtilen tüm şartların taraflar için bağlayıcı (kati) olduğunu, https://kivrakzadeotel.com/ internet sayfasında yer aldığını, müşteri tarafından değiştirilmeyeceğini göz önünde bulundurarak, işbu sözleşmeyi aşağıdakiler çerçevesinde akdetmiş bulunmaktadırlar:

 

 

1.SÖZLEŞME KONUSU

 

1.1. İşbu sözleşme uyarınca Arkadaş Tavukçuluk Yumurta Üretim Gıda İnş.Turizm Paz.San. ve Tic. Ltd.Şti, Müşterinin talebi üzerine Kıvrakzade Otel.  konaklama hizmetini sunmakla yükümlüdür (ilerde ‘Hizmet’ olarak anılacak).

 

Bir tarafta ilerleyen maddelerde Müşteri olarak anılacak olan gerçek ve/veya tüzel kişi ve bir tarafta ilerleyen maddelerde  Kıvrakzade Otel  olarak anılacak olan adres { Büro. Y.turna Mh.3.Maliye sk.Işıl Apt.B blok No:2A/23 Çorum}; ilerleyen maddelerde Taraflar olarak anılacak olan bu taraflar; işbu sözleşmenin resmi bir teklif olduğunu, ücretli konaklama hizmetinin sunulması için tüm şartları içerdiğini, aşağıda belirtilen tüm şartların taraflar için bağlayıcı (kati) olduğunu, https://kivrakzadeotel.com/ internet sayfasında yer aldığını, müşteri tarafından değiştirilmeyeceğini göz önünde bulundurarak, işbu sözleşmeyi aşağıdakiler çerçevesinde akdetmiş bulunmaktadırlar:

 

SÖZLEŞME KONUSU

 

1.1. İşbu sözleşme uyarınca Arkadaş Tavukçuluk Yumurta Üretim Gıda İnş.Turizm Paz.San. ve Tic. Ltd.Şti,, Müşterinin talebi üzerine Kıvrakzade Otel  konaklama hizmetini sunmakla yükümlüdür (ilerde ‘Hizmet’ olarak anılacak).

 

1.2. İşbu sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte Müşteri;  Kıvrakzade Otel konaklama kuralları, rezervasyon kuralları ve tarifeleri hakkında bilgilendirildiğini teyit edecektir.

 

1.3. İşbu sözleşme akdedildiği andan itibaren Arkadaş Tavukçuluk Yumurta Üretim Gıda

İnş.Turizm Paz.San. ve Tic. Ltd.Şti, Müşterinin talebini teyit edecektir.

 

  1. KONAKLAMA REZERVASYONUNUN ŞEKLİ

 

2.1. { (0266) 327 27 02 } numaralı rezervasyon hattını arayarak veya https://kivrakzadeotel.com/ internet sayfasındaki rezervasyon formunun doldurulması yoluyla gerçekleştirilebilir.

 

2.2. Müşteri talebinden herhangi bir değişiklik yapmak istediği durumda {02663272702} telefon numarasından Kıvrakzade Otel Rezervasyon Ofisine başvurabilir veya e-mail adresine e-mail göndererek değişiklik yapılmak istenen tarihi,ödemesinin başka bir tarihe geçerliliğini koruyabilmesi için mevcut olan rezervasyon tarihinden en az 15 gün önce belirterek değişiklik talebinde bulunabilir.

 

 

 

2.3. Rezervasyon değişikliği (kişi sayısı, oda tipi) değişiklik, talep edildiği günün şartlarına uygun kota fiyatlarından yapılacaktır.

 

2.4. İşbu sözleşme ile Müşteri, kayıt sırasında özel indirimin uygulandığı dönemdeki rezervasyonda herhangi bir sebepten dolayı değişiklik yaptığı/yapmak istediği takdirde

 

rezervasyonun, söz konusu rezervasyon değişiklik talebinin teyit edildiği tarih sırasında uygulanan fiyatları göz önünde bulundurarak yapılacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

2.5. Çocuklar için indirim ebeveynleriyle aynı odada kalmaları halinde uygulanacaktır. Rezervasyon kaydı sırasında, Müşteri tarafından bildirilen çocuğun yaşı dikkate alınacaktır. Çocuğun yaşının Rezervasyon kaydı sırasında yetkili şahıs tarafından talep edildiği kimlikte belirtilen yaştan farklı olduğu tespit edildiği halde rezervasyonda gereken değişiklikler yapılıp bundan doğacak ücret farkını Müşteri karşılayacaktır.

 

3.ÖDEME ŞEKLİ

 

3.1. Müşteri, Online rezervasyon sistemi aracığıyla kredi kartıyla yapılan ödemeler sırasında kendi kredi kartı bilgilerini sisteme girecektir.

 

3.2. Müşteri rezervasyon ödemesini kredi kartı ile tek çekim veya anlaşmalı bankaların uyguladığı taksit seçeneklerine göre yapabilecektir. Müşteri taksitli ödemeyi seçmesi durumunda Taksit seçeneklerinde oluşan vade farkını peşinen Kabul etmiş sayılır.

 

3.3. Arkadaş Tavukçuluk Yumurta Üretim Gıda İnş.Turizm Paz.San. ve Tic. Ltd.Şti,, kredi kartı bilgilerinin ve bilgilerin sunulduğu sistemin, bilgilerin herhangi durumda ve herhangi şekilde görünmesini veya kopyalanmasını engelleyen özel bir güvenlik sisteminin koruması altında olduğunu kabul ve beyan eder. Kıvrakzade Otel aynı zamanda, zarar verici programlar ve Müşterinin bilgisayarından kaynaklanan buna benzer program sistemleri ve müşterinin dikkatsizliği sebebiyle, bilgi, belge ve sırların üçüncü şahıslar tarafından öğrenilmesi dolayısı ile meydana gelen zararı karşılamayacak ve bundan hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

 

3.4. Müşteri, Kıvrakzade Otel  giriş sırasında Kıvrakzade Otel elemanına; online rezervasyon kaydı yaparken ödeme için kullandığı kredi kartını ibraz edecektir. Müşterinin, bu sorumlulukları yerine getirmemesinden meydana gelecek olan zararlardan / hasarlardan dolayı sorumluluk müşteriye ait olacaktır.

 

3.5. Müşteri faturayı Kıvrakzade Otel  indan teslim alacaktır.

 

4.ÖDEMENİN İADE ŞEKLİ

 

4.1. Talebimiz doğrultusunda yapılan ödemelerin tesis kuralları gereği geri ödemesi yapılmamaktadır. Rezervasyonunuzun iptal edilme durumu yoktur. Fesih talebi olması durumunda Kıvrakzade  Otel tutarın tamamına  No Show uygulayacaktır.

 

4.2. Rezervasyon kaydı sırasında, kredi kartıyla yapılan ödemelerde geri ödeme, ödemenin yapıldığı kredi kartına geri yatırma işlemi yapmak suretiyle yada Müşterinin ibraz edeceği banka hesabına EFT/Havale yöntemi ile yapılacaktır.

 

4.3 Rezervasyon iptalinde mücbir sebepler; doğal afetler ,terör, kalkışma hareketi ve belgelenebilen ölüm (1.ve 2. derecede yakınlar), kaza ve hastalık(tam teşekküllü hastane raporu)gibi durumlarda Kıvrakzade Otel  misafire No Show uygulamaz, yatırılan ücretin tamamı iade edilir.

 

4.4 Kredi kartı ile yapılan ödemelerde işlem ücreti ve komisyon kesildikten sonra kalan tutar iade edilecektir.

 

5.KONAKLAMA ŞEKLİ

 

5.1. Giriş sırasında Müşterinin yaşı ve kimliği kontrol edilecektir. Müşterinin yanlış bilgi vermesinden dolayı yapılan harcamaları Müşteri karşılayacaktır.

 

5.2. Müşteri, Kıvrakzade Otel vardığı saat kaç olursa olsun, Kıvrakzade Otel giriş günü en erken saat 14.30 itibari ile odaya yerleşeceğini ve Kıvrakzade  Otel çıkacağı saat kaç olursa olsun en geç saat 12.00’de odadan çıkış yapacağını, odadan çıkış yaptıktan sonra kendisine verilecek

ek hizmetin bedelini ödeyeceğini kabul edecektir.

 

5.3. Rezervasyon kayıt esnasında konaklama ücretinin tamamı alınacaktır.

 

5.4. Evcil hayvanlar Kıvrak Oteller grubu tarafından kabul edilmeyecektir.

 

5.5. Müşterinin  Kıvrakzade Otel yerleştikten sonra Kıvrakzade Otel 'nin konaklama taahhütlerini yerine getirmemesi dışında bir sebepten dolayı hizmetten vazgeçmesi durumunda yapılan ödeme geri iade edilmeyecektir.

 

  1. TARAFLARIN SORUMLULUĞU

 

6.1. Müşteriye kalitesiz hizmet sunulduğu durumda müşteri, şikâyetini yazılı şekilde konakladığı esnada Kıvrakzade Otel temsilcisine bildirecektir. Aksi takdirde Kıvrakzade Otel tarafından sunulan hizmet kusursuz ve zamanında sunulmuş sayılacaktır.

 

6.2. Müşterinin, sözleşmenin herhangi bir maddesini ihlal etmesi durumunda Müşteri, yapmış olduğu ihlal sonucu Kıvrakzade Otel 'nin uğradığı her türlü zararı karşılamayı kabul ve taahhüt eder.

 

6.3. Misafir, Kıvrakzade Otel düzenini bozacak hal ve tavırlarda bulunması halinde, Kıvrakzade Otel misafirin ücret iadesi yapılmadan Kıvrakzade Otel 'ine terk etmesini isteme hakkına sahiptir.

 

6.4. Tesiste konaklayan misafirlerimizin dışarıdan gelen ziyaretçileri yönetim kurulunun almış aldığı karara istinaden tesise alınmayacaktır. Konaklayan misafirin onayı olması halinde gelen ziyaretçi için günü birlik kullanım koşulları ücretli olarak uygulanır.

 

6.5. Bayanlar (women) bölümüne fotoğraf makinesi, kameralı telefon, fotoğraf veya video çekme özelliği bulunan elektronik cihazlar ile giriş yasaktır. Bu şartlara uymayan misafirler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

6.6. MİSAFİR, ORTAK KULLANIM ALANLARINDA 24 SAAT GÖRÜNTÜLÜ KAYIT YAPILMASINI

VE BİR KOPYALARININ İŞLETME TARAFINDAN SAKLANMASINI KABUL EDER.

6.7. MİSAFİR,ODALARDA SİGARA İÇMEMEYİ KABUL EDER VE YAPILARIN TAMAMEN AHŞAP OLMASINDAN DOLAYI DOĞABİLECEK TÜM ZARALARIN TAZMİNİNİ KAYITSIZ OLARAK

KABUL EDER.

6.8. MİSAFİR, ODA İÇERİSİNDE VE İŞLETMEYE DAHİL YERLERDE EMTİA VE DEMİRBAŞLARIN KAYBOLMASI, ZARAR GÖRMESİ DURUMUNDA TAZMİNİNİ KABUL EDER.

6.9. MİSAFİR,GİRİŞ ÇIKIŞ TARİHLERİ ARASINDA EMANET KASASINI BOŞ OLARAK TESLİM ALDIĞINI,UNUTULAN PARA,KIYMETLİ EŞYA VB. ŞEYLERDEN İŞLETMEYİ SORUMLU TUTAMAYACAĞINI KABUL EDER.

 

  1. DİĞER HÜKÜMLER

 

7.1. Olumsuz hava şartları, grev-lokavt, terör, askeri harekât, sel, yangın vs. Bu tür durumların meydana gelmesi durumunda  Cunda Kıvrak Otel, hizmet vermeye devam etmeyebilir. Bu durumda rezervasyonu olup ödeme yapmış olan misafirlere ödemeleri iade edilir.

 

7.2.  Kıvrakzade Otel, bayram veya yeni yıl vb. diğer bayram programları dolayısı ile Kıvrak Oteller grubu ne gelecek sanatçıyı Kıvrakzade Otel ine bağlı olmayan sebeplerden dolayı değiştirme hakkını saklı tutar. (sanatçının hastalığı, mücbir sebepler vs.).

 

7.3. İşbu sözleşme uyarınca doğacak ihtilafların çözülmesi gerektiğinde yetkili mahkeme

Çorum Merkez mahkemeleridir.